Penzion Arnika - Modrava, Šumava

ŠUMAVA

Akční nabídky

ZVÝHODNĚNÝ POBYT S POLOPENZÍ NA MINIMÁLNĚ 3 NOCI OD NEDĚLE DO PÁTKU. CENA ZA 1 OSOBU ZA 1 DEN S POLOPENZÍ 690,- Kč, DĚTI DO 15 LET ZA 580,- Kč / 1 DEN. AKCE SE NEVZTAHUJE NA VÍKENDY A SVÁTKY.
Pro milovníky klidu a Šumavy nabízíme zvýhodněný pobyt s polopenzí na minimálně 3 noci od neděle do pátku.

Kontakt

Penzion Arnika
Modrava 49, 341 92 Modrava

Tel. +420 602 402 016, +420 602 444 747

E-mail: info@penzion-arnika.cz

Chata U Tří sluk, Modrava

Náš nový penzion nabízí komfortní ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi i pro seniory.

Dotazy, poptávky

Penzion Arnika - Modrava, Šumava

PRAVIDLA A POTVRZENÍ POTŘEBNÁ K PŘEDLOŽENÍ PŘI UBYTOVÁNÍ SOUVISEJÍCÍ S ONEMOCNĚNÍM COVID-19 Pravidla a doporučení

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek (toto neplatí pro děti do 6 let):

  1. Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: i) absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem ii) absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem iii) prošel alespoň první dávkou očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní iv) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní.
  2. Prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
  3. Doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
  4. Podstoupí preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny s negativním výsledkem.

Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji.

 

 

Penzion Arnika, Modrava - pension v srdci Národního parku Šumava, 985 m nad mořem, na trase Srní - Kvilda, nabízí 2-3 lůžkové pokoje s možností přistýlek, celodenní stravování.

Ubytování je vhodné pro turisty a cyklisty, množství cyklotras - na dosah celá západní Šumava.

Rádi Vás v penzionu přivítáme, včetně Vašich psích miláčků. Klidná dovolená, relaxace, dobré jednání a ceny. Modrava je ráj turistů, v zimě i v létě.

Celý penzion i restaurace jsou nekuřácké.

Penzion Arnika nabízí příjemné ubytování na Šumavě v horské obci Modrava, 30 km od Sušice. Nedaleko je Horská Kvilda, Filipova Huť, Březník, Pramen Vltavy, Poledník, hrad Kašperk a další atraktivní turistické cíle centrální Šumavy. U penzionu je zajištěno parkování.

Z historie Modravy se můžeme dočíst, že penzion Arnika už stál v letech okolo 1832 - tehdy to byl dům s čp. 49. Pro milovníky starých časů je to tedy výzva k návštěvě místa s tak dlouhou tradicí.

Přijeďte nás navštívit! U nás máte dveře stále otevřené. Odpočinete si v krásné přírodě, na čistém vzduchu, naberete síly do dalších dnů!

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Modrava - turistické informace, tipy na výlety, ...