UBYTOVÁNÍ | Penzion Arnika - Modrava, Šumava

UBYTOVÁNÍ
Cesta: www.penzion-arnika.cz > Ubytování

Kontakt

Penzion Arnika
Modrava 49, 341 92 Modrava

Tel. +420 602 402 016, +420 602 444 747

E-mail: info@penzion-arnika.cz

Chata U Tří sluk, Modrava

Náš nový penzion nabízí komfortní ubytování vhodné i pro rodiny s dětmi i pro seniory.

Dotazy, poptávky

Ubytování

Nabízíme celkem 8 pokojů, jeden pokoj s vlastním sociálním zařízením, 7 pokojů má společné sociální zařízení. Pokoje jsou 2-3 lůžkové, 3x třílůžkový pokoj, 5x dvoulůžkový pokoj.  Stálých lůžek je 19, přistýlky po domluvě. Na pokojích není TV ani rádio.

Hostům je k dispozici kuchyňka se základním vybavením.

Možnost celodenního stravování v naší restauraci.

Nabízíme Vám:

 • domácí rodinné prostředí
 • ubytování s domácími mazlíčky
 • parkoviště přímo u penzionu je obecní a zpoplatněné, parkovací automat je přímo na parkovišti, dá se navolit na více dní najednou
 • venkovní ohniště
 • restaurace s terasou
 • domácí kuchyně
 • Wi-Fi připojení zdarma

 

PRAVIDLA A POTVRZENÍ POTŘEBNÁ K PŘEDLOŽENÍ PŘI UBYTOVÁNÍ


Pravidla a doporučení

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek (toto neplatí pro děti do 6 let):

 1. Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek: i) absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem ii) absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem iii) prošel alespoň první dávkou očkování proti onemocnění covid-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní iv) prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní.
 2. Prokáže potvrzením od zaměstnavatele, že absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
 3. Doloží čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení jeho zákonného zástupce, že ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.
 4. Podstoupí preventivní antigenní samotest při vstupu do provozovny s negativním výsledkem.

Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji.

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Modrava - turistické informace, tipy na výlety, ...